Oferta pracy: W imieniu naszej klientki obsadzamy stanowisko

Specjalista w dziedzinie okulistyki (m/f/d)

MVZ Augenklinik - Praktyka oftalmologiczna - kilka lokalizacji Hesja

Kliniki okulistyczne Chirurgia okulistyczna

MVZ Eye Clinic i nowoczesne praktyki okulistyczne z kilkoma lokalizacjami w Hesji. Różne punkty centralne lokalizacji: klinika okulistyczna, klinika dzienna i ośrodek opieki medycznej dla okulistów.

Twoje miejsce pracy jako specjalisty w dziedzinie okulistyki

  • Klinika dzienna, okulistyka MVZ lub praktyka okulistyczna
  • Wybór pomiędzy kilkoma lokalizacjami we Wschodniej Hesji
  • Nowocześnie wyposażone lokalizacje
  • Wsparcie ze strony przeszkolonych asystentów medycznych
  • we wszystkich miejscach

Twoje zadania jako okulisty (m/f/d)

  • Opieka medyczna dla rosnącej bazy klientów
  • Specjalistyczna opieka medyczna dla pacjentów ambulatoryjnych
  • Spektrum zabiegów: zabiegi zachowawcze, ale także
  • Pod warunkiem, że są Państwo zainteresowani i wykwalifikowani:
    niezależne wykonywanie operacji

Twój profil kompetencyjny

  • Jesteś specjalistą w dziedzinie okulistyki lub
  • Asystent lekarza okulisty w dziedzinie okulistyki w
    4. rok doskonalenia zawodowego
  • Skupienie się na konserwatywnej okulistyce lub
  • Doświadczenie w wykonywaniu zabiegów i operacji laserowych
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom C1)

Grupa kliniki okulistycznej oferuje Państwu

  • Stałe stanowisko z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Specjalista w szerokim zakresie zadań (chirurgicznych i konserwatorskich)
  • Wśród aktywnego kręgu współpracowników
  • Regulowany czas pracy
  • Szeroki wachlarz możliwości dalszego kształcenia i szkolenia
  • Nowoczesne i jasne pomieszczenia i wyposażenie

Jako doradca personalny mamy wyłączne zlecenie na nadzór nad tą ofertą pracy Zainteresowany? Następnie wyślij do nas swój życiorys i list motywacyjny w postaci pliku PDF. Skontaktujemy się z Tobą w celu uzyskania dalszych szczegółów. Dla Państwa jako wnioskodawców nasz serwis jest oczywiście bezpłatny!

Kontrast Consulting GmbH, Banksstraße 6, 20097 Hamburg • Proszę wysłać zgłoszenie na adres e-mail:personalberatung@kontrast-consulting.de

Rückruf vereinbaren

Online Bewerbung

ACHTUNG: Anhänge dürfen maximal 50 MB groß sein. Akzeptierte Dateiformate sind .jpg, .png, .gif, .pdf, .ppt, .ppsx, .doc, .docx
Interessiert? Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!
per eMail bewerben per Online Formular bewerben Rückruf vereinbaren Speichern Drucken
Stellenangebot weiterempfehlen
Kontakt
Kontrast Consulting GmbH
Banksstraße 6
20097 Hamburg
Telefon: 040-76 79 305 - 0
Email: personalberatung@kontrast-consulting.de
Sprechen Sie uns an!
Diese Seite weiterempfehlen
Startseite Blog AGB Datenschutz Mindestentgelterklärung Impressum Kontakt